akcia kotly

Zabezpečujeme kompletnú montáž nami dodávaných produktov. Naši pracovníci sa pravidelne vzdelávajú a sú vyškolení na prácu s jednotlivými značkami produktov. Kvalita nami realizovaných prác je preverená časom - realizujeme vykurovacie systémy a zdroje tepla už od roku 1994 - t.j. viac ako 18 rokov. Za nami stojí množstvo realizovaných stavieb a vyriešených problémov investorov.

Čítať ďalej: Montáž
 

Komplexná ponuka zdrojov tepla a vykurovacích systémov je u nás dokonale zladená a vieme poskytnúť zákazníkovi optimálny pomer ceny a kvality. Technickú uroveň produktov, ktoré ponúkneme zákazníkovi máme už dlhodobo odskúšanú a dodávame iba produkty kvalitných a na našom trhu dlhodobo pôsobiacich značiek komponentov pre vykurovací systém.

Čítať ďalej: Obchod
 

V našich projektoch navrhujeme progresívne systémy a zariadenia zabezpečujúce svojou kvalitou vysokú efektivitu a dlhú fyzickú aj morálnu životnosť. Našim prvoradým cieľom je spokojnosť klientov a kvalita technického riešenia.

Čítať ďalej: Projekcia
 

Uvedenie spotrebiča do prevádzky, revízie, záručné i pozáručné opravy všetkých nami dodávaných spotrebičov zabezpečujeme automaticky v rámci popredajného servisu našej firmy. Odborne vzdelaný servisný technik s príslušnými oprávneniami na opravy a revizie jednotlivých produktov je dostupný všetkým našim zákazníkom. Zároveň servisný technik zabezpečuje i montáž a oživenie meracej a regulačnej techniky a meranie spalín analyzátorom.

Čítať ďalej: Servis
 

Interaktívne katalógy značiek - našich najvýznamnejších dodávateľov