akcia kotly

Komplexná ponuka zdrojov tepla a vykurovacích systémov je u nás dokonale zladená a vieme poskytnúť zákazníkovi optimálny pomer ceny a kvality. Technickú uroveň produktov, ktoré ponúkneme zákazníkovi máme už dlhodobo odskúšanú a dodávame iba produkty kvalitných a na našom trhu dlhodobo pôsobiacich značiek komponentov pre vykurovací systém.

Neoddeliteľnou súčasťou celého nášho predajného procesu je i odborné poradenstvo našich zamestnancov zákazníkovi, kde sa mu snažíme pomôcť nájsť najlepšie možné technické riešenie za prijateľnú cenu. Vždy máme na pamäti, že zákazník, ktorý vstúpi do nášho obchodu prišiel riešiť nejaký problém a preto má našu maximálnu pozornosť a odbornú radu. Technické riešenie, ktoré mu navrhujeme vychádza taktiež z jeho finančných možnosťí - tzn. rešpektujeme jeho rozpočet / snažíme sa mu navrhnúť riešenie, ktoré finančne zvládne. Cenovo atraktívne produkty a zaujímavé cenové akcie našich jednotlivých dodávateľov nájdu zákazníci vždy na našej predajni alebo na webe v sekcii Akcia.

Súčasťou našej služby je i spracovávanie cenových ponúk na základe existujúcej projektovje dokumentácie, resp., keď zákazník nemá projekt vieme mu jeho vykurovací systém naprojektovať.

Interaktívne katalógy značiek - našich najvýznamnejších dodávateľov